Aşkın En Özel Hali…

Şehrin kalbinde yer alan Fairmont Quasar Istanbul, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen tüm çiftleri, özgün bir deneyime davet ediyor. Fairmont, bahçe katındaki Aila restoranda akşam yemeği, Boğaz veya şehir manzaralı odalarda konaklama ve çiftlere özel bir spa deneyimi ile, bu özel günü en romantik şekilde geçirmenizi sağlıyor.

Marmara Denizi, Prens Adaları ve tarihi yarımadaya tepeden bakan konumuyla büyüleyici bir şehir manzarasına sahip Fairmont Quasar Istanbul, birbirinden çekici teklifleriyle, çiftler için 14 Şubat Sevgililer Günü’nün en popüler adresi olmaya aday.

Fairmont, sevgililerin keyifle paylaşacağı sofistike bir gece için, özel olarak tasarlanmış bir program sunuyor..

Sevgililer Günü’ne lezzet dokunuşu

Sevgililer Günü’nü gerçek bir gurme deneyimi ile lezzetlendirmek isteyen misafirler için, Fairmont Quasar İstanbul’un bahçe katında yer alan Aila restoran, ideal adres… Hazırladığı tabaklarda gerek lezzet gerekse görsellikte adeta şiir yazan şef Umut Karakuş’un ev sahipliğinde unutulmaz bir lezzet yolculuğu sunan Sevgililer Günü akşam yemeği, 80’ler ve 90’ların en sevilen aşk şarkılarını çalacak DJ Elize eşliğinde, özel menüsü ve bir şişe yerli şarap ile birlikte, iki kişi için 498 TL.

Sevgililer Günü’nde akşam yemeğinden sonra şehrin merkezinde geceye devam etmek, Fairmont konforuyla yeni güne uyanmak ve ertesi sabah romantik bir kahvaltı yaparak Willow Stream SPA’nın çiftlere özel, sevgilinizle aynı anda VIP Spa Süiti’nde alacağınız masajının keyfini çıkarmak isteyenler için hazırlanan Sevgililer Günü özel teklifi ise 334 Euro + KDV’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Üstelik, ücretsiz olarak bir üst kategori odaya geçiş imkanı ile…