Divan’dan Aşıklara Özel Mönü

Lezzetin vazgeçilmez adreslerindenolan ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerini özel hissettiren Divan Restoranları 14 Şubat’ta da sevenleri yalnız bırakmıyor. Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu, Suzy’s Cafe du Levant ve Halat by Divan, Divan Grubu Executive Şefi Giancarlo Gottardo tarafından özel olarak hazırlanan menüleriyle çiftlere unutulmaz Sevgililer Günü yaşatacak.

Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu, Suzy’s Cafe du Levant ve Halat by Divan özel atmosferi ve Divan Grubu Executive Şefi Giancarlo Gottardo’nun imzasını taşıyan özel menüleriyle Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen çiftleri bekliyor.

Divan Brasserie Beyoğlu’nda Jazz

Divan Brasserie Beyoğlu’nda farklı tatları bir arada sunan menü Jazz eşliğinde servis ediliyor. Aşkın günü 14 Şubat’ı lezzet dolu bir güne çeviren bu menü kişi başı 220 TL’den sunuluyor.

Bebek’in vazgeçilmezi Divan Brasserie Bebek

Denize nazır konumuyla çiftlere benzersiz bir manzara sunan Divan Brasserie Bebek’te, 14 Şubat’ta birbirinden leziz gurme lezzetlerin buluştuğu menü kişi başı 195 TL’den satışa sunuluyor.

Suzy’s Café du Levant’ta Paris Ruhu

Paris’in romantik ruhunu Parizyen atmosferiyle İstanbul’a taşıyan Suzy’s Café du Levant’ta, güne özel olarak hazırlanan ve yerli içeceğin dahil olduğu gurme menü, canlı müzik eşliğinde servis ediliyor.

Aşkınızı Doğa ve Tarih İçinde Tazeleyin

Tarihi Yarımada’nın büyüleyici güzelliğine hakim konumuyla Halat by Divan, çiftleri doğa ve tarihin iç içe geçtiği bir 14 Şubat akşamına davet ediyor. Restoran, yerli içeceğin dahil olduğu özel menüsüyle misafirlerini bekliyor.