Kadınlar Günü’nde Aila’da Kadın Kadına Bir Lezzet Ziyafeti

Kadın kadına bir kutlama yapmak için, adeta bir lezzet patlaması sunan özel tadım menüsü ile 5-11 Mart haftası tüm kadınlar Aila’ya davetli!

Fairmont Quasar İstanbul’un bahçe katında yer alan ve Anadolu’nun dört bir yanından lezzetlerin mevsimine uygun olarak sunulduğu Aila, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden ilham alarak, 5-11 Mart haftası, kadınlara özel bir tadım menüsü ve özel indirimler sunuyor.

Hafta boyunca “Kadınlar Günü Tadım Menüsü”nü alan hanımlar, yüzde 25 indirimden yararlanıyor.

Time Out Yeme İçme Ödülleri’nde bu yıl “Türkiye’nin En İyi Şefi” seçilen Umut Karakuş’un yönetimindeki restoran, Türkiye’nin dört bir yanından gelen coğrafi işaretli yöresel ürünlerin kullanıldığı menüsünde, özellikle geleneksel mezeleri eşsiz bir gastronomik deneyime dönüştürmesiyle ve iki haftada bir Cuma akşamları gerçekleşen canlı müzik geceleriyle tanınıyor.

Tasarımı ile İstanbul’un coşkusunu ve gündüzden geceye değişen enerjisini yansıtan Aila’nın kadınlara özel tadım menüsünde ise şu tatlar yer alıyor; “Şefin Elinden Tadımlıklar”, “Meze Taşında 8 Adım, 8 Renk, 8 Tadım”, “Denizden – Balık, tarhana, mercimek ve sebze”, “Topraktan – Et, ekmek, peynir ve domates”, “Közde lezzetler”. Bu muhteşem ziyafeti ise, kaymaklı armut ve hibiskus şerbetli irmik helvası taçlandırıyor.

5-11 Mart arasında geçerli oalcak Kadınlar Günü Tadım Menüsü, kişi başı 145 TL ve hanımlar için bu fiyat üzerinden yüzde 25 indirimli olarak sunuluyor.