KARŞINIZDA “AÇELYA’NIN MUTFAĞI”

açelyanın mutfağı

Gastronomi düşkünlerinin favori TV kanallarından biri olan Turkmax Gurme şimdi pek çok kadının sevgilisi oyuncu Açelya Akkoyun ile yeni bir programa başlıyor. 23 Mayıs’ta ilk bölümü ekranlara gelecek “Açelya’nın Mutfağı” programında,  hafta içi her gün hayatın içinde sıklıkla karşılaşılabilecek durumlar için hazırlanabilecek alternatif mönüler yer alacak.

Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranlarından Turkmax Gurme, yepyeni bir programa merhaba demeye hazırlanıyor. Başarılı bir oyuncu, eş ve anne olan Açelya Akkoyun, evinin kapılarını Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme’ye açıyor. İlk bölümü 23 Mayıs’ta yayınlanacak ve hafta içi her gün 15.00’da yeni bölümü ekrana gelecek olan programda hayatın içinde hepimizin sıklıkla karşılaşacağı durumlar için hazırlanabilecek mönü önerilerine yer verilecek.

Davetsiz misafirler için hızlıca kurulacak pratik sofralar, yılbaşı yemekleri, evde verilecek davetler için şık tarifler, doğum günü partilerine uygun pasta ve kek alternatifleri, hafta sonu pikniği, mutluluk mönüleri ya da ailecek yapılacak film gecesi için lezzetli atıştırmalıklar, Açelya’nın Mutfağı’nda izleyiciler ile buluşacak.