Swissotel The Bosphorus, İstanbul Chalet Açıldı

Kökenini ve ruhunu İsviçre Alplerinden özel olarak getirilen 120 yıllık dağ evi Chalet ile yaşatan Swissotel The Bosphorus, İstanbul sizi çok özel bir atmosferde, unutulmayacak anlar biriktirmeye davet ediyor.

14 Ekim’den itibaren sezona başlayacak, geleneksel menüsü, sıcak atmosferi ve otantik dekoruyla Swissotel The Bosphorus, İstanbul’un bahçesinde yeşillikler içinde konumlandırılmış Chalet Restoran’da kendinizi İsviçre’deymiş gibi hissedebilirsiniz. Samimi sunumlu, leziz Chalet klasiklerine ek olarak yeni tatlar da ekleyerek masalsı bahçesiyle kış akşamlarına lezzet ve keyif katıyor.

İsviçre klasiği peynir fondüye leziz seçeneklerle tercihinize göre ilave mevsim sebzeleri, Truffle veya havyar ekleyebilirsiniz. Özel soslar ile servis edilen Fondue Bourguignonne’yi ise dana bonfile, karides ve deniztarağı seçenekleri ile tercih ederek deneyebilirsiniz. Dostlarınızla beraber sımsıcak ve romantik bir atmosferde, şömine başında birbirinden lezzetli likör çeşitlerini veya bir kadeh şarabınızı yudumlayarak soğuk kış günlerinizi ısıtabilir, birkaç saatliğine de olsa kendinizi İsviçre’deki bir dağ evinde hissedebilirsiniz.

Kış sezonu boyunca Pazartesi-Cuma günleri 19:00 – 23:00 arasında, Cumartesi & Pazar günleri ise 17:00 – 23:00 arasında hizmet verecek olan Chalet Restoran aynı zamanda özel organizasyonlarınıza, doğum günü, baby shower gibi diğer kutlamalarınıza ev sahipliği yapabilmektedir.