Avrupa’nın En Lüks Destinasyon Spa’sı Yine O!

 

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon spa oteli ünvanına sahip Richmond Nua Wellness – Spa Sapanca, World Luxury Spa Awards 2017’de “Avrupa’nın En Lüks Destinasyon Spa’sı” ödülüne layık görülerek 7 yıl üst üste kazandığı bu prestijli global ödülle başarısını taçlandırdı.

Türkiye’yi destinasyon spa kavramı ile tanıştıran Richmond Nua Wellness-Spa, 2011 yılından bu yana Avrupa’nın en lüksü seçilerek dünya standartlarında verdiği hizmeti kanıtlıyor. Sapanca Gölü’ne sıfır konumda olan Richmond Nua Wellness-Spa, 100’ün üzerinde masaj ve bakım içeren spa menüsü, tam donanımlı spa alanı ve sürekli yenilenen kişiye özel programlarıyla iyi yaşam ritüellerinin benzersiz adresi.

Richmond Nua Wellness – Spa Hakkında:

Avrupa’nın en donanımlı, Türkiye’nin ise ilk ve tek destinasyon Spa’sı Richmond Nua Wellness-Spa İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Sapanca Gölü kıyısındaki muhteşem konumu ve profesyonel kadrosuyla  sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Sıcaklıkları 40º ile 100º arasında değişen Salt Jacuzzi, Jet Pool 117, Osman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath, Herbal Steam Bath, Laconium, Loft Sauna, Ice Grotto, Tepidarium, Water Beds, Day Dream, Aqua Cave, Snail Showers,Türk Hamamı  gibi alanlar modern bir SPA teknolojisiyle sunuluyor. Richmond Nua Wellness-Spa’ya wellness & spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirler kabul edilmektedir.