Dünyaca Ünlü Top Model Kate Moss Bodrum’da

 

Bodrum’un müdavimi olan ve her yıl Türkiye’ye gelerek arınma ve yenilenme programı alan Kate Moss; bu yıl da yaşlanma saatini tersine çevirerek gençlik enerjisini yeniden bulmak isteyenlerin ve formunu koruyarak zinde kalmak isteyenlerin “well-being” merkezi The LifeCo Bodrum’da bir haftalık özel bir program alıyor.

Moss; son zamanların yükselen trendi haline gelen “Intermitent Fasting” (aralıklı beslenme) düzeninden oluşan, sindirim sisteminin dinlenmesine fırsat vererek hücresel yenilenme sağlayan özel bir anti-aging planı uyguluyor. Bu program gün içinde sadece belli zaman aralıkları içine beslenme (yaklaşık 6-8 saatlik bir zaman dilimi) felsefesine dayanıyor; kişinin ne kadar değil, ne zaman ve neyediğine odaklanıyor. Öğle yemeğine kadar ve akşam yemeğinden sonra metabolizmayı hızlandırıcı ve detoks etkisi etkisine sahip özel çorbalar ve içecekler tüketiliyor.
Sağlık ve arınma merkezinde 43 yaşındaki ünlü modelin beslenme planını enerji seviyesinde yükselme, cilt parlaklığı, kilo kaybı ve hücre yenilenmesi sağlayacak terapiler ise yoğun şekilde destekliyor.

Merkezde kişinin ihtiyacına göre uzmanlar tarafından belirlenen zayıflama-kilo kontrol, anti-aging ve detoks programları; SPA terapileri, fitness programları, uzak doğu masajları, yoga-meditasyon seansları, güzellik-well-aging terapileri ve sağlıklı yaşam üzerine bilgilendirici eğitimler ile desteklenerek misafirin program süresince etkin şekilde arınması ve yenilenmesi sağlanıyor.