Fairmont Quasar İstanbul’dan Birinci Yıla Özel “+1”

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla 2017 yılında Mecidiyeköy’de kapılarını açan Fairmont Quasar İstanbul, birinci yılını “1. yıla +1” konseptli çok özel fırsatlarla kutluyor.

Şehrin en merkezi noktasında yer alan Fairmont Quasar, birinci yılını “1. yıla +1” konseptiyle, İstanbulluların cazibe noktalarından biri olarak kutluyor. Çağdaş mimarisi, son teknoloji ile tasarlanan odaları ve kişiselleştirilmiş hizmetlerinin yanı sıra, restoran ve barları, Willow Stream Spa ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatan Fairmont, 16 Ocak 2016’da açılmıştı.

Kutlamalara Siz de Katılın!

“+1” konsepti kapsamında Şubat sonuna kadar misafirlerine otelin tüm bölümlerinde farklı deneyim imkanları sunan Fairmont Quasar İstanbul, bünyesindeki Willow Stream SPA’dan herhangi bir cilt veya vücut bakımı alanlara 60 dakikalık masaj hediye ediyor. Yine Willow Stream SPA’dan 6 aylık fitness üyesi olana +1 ay hediye eden Fairmont, Stations restoranda iki kişilik Brunch’a 1 kişilik ödemeyi, konaklamalarda ise 4 geceye bir geceyi hediye ediyor.