Four Seasons Hotel Sultanahmet Dünyanın En İyileri Listesinde!

 

Mimari dokusu, Tarihi Yarımada’daki etkileyici atmosferi ve servis kalitesiyle bugüne dek pek çok ödüle layık görülen Four Seasons Hotel Sultanahmet, dünyanın en prestijli seyahat dergilerinden Travel + Leisure’nin The World’s Best listesinde ‘Avrupa’daki En İyi 15 Otel’ içinde 8. sırada yer alarak Türkiye’den seçilen tek otel oldu.

Sultanahmet’in ikonik simgelerinden Four Seasons Hotel Sultanahmet, tam 21 yıldır misafirlerine tarihle iç içe bir konaklama deneyimi sunuyor. Otel bu yıl da dünyanın en iyi seyahat ve yaşam stili dergilerinden Travel + Leisure okurlarının belirlediği The World’s Best listesinde yer aldı.

Dergi bu özel liste için her yıl okuyucularına dünyanın dört bir yanındaki seyahat deneyimleri ile ilgili anket düzenleniyor. Oteller; konumları, hizmetleri, yemekleri, servis kaliteleri ve genel değerlendirmeleri ile derecelendiriliyor.

Four Seasons Hotels Istanbul’un Genel Müdürü Tarek Mourad, Four Seasons Hotel Sultanahmet’in derginin ‘Dünyanın En İyileri’ listesinde yer almasıyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Sultanahmet’in büyüleyici atmosferinde her an Four Seasons’ın peri masalı gibi bir deneyim sunmasını sağlayan, işine tutkuyla bağlı ekibimiz, otelimizin kurulduğu günden itibaren lüks dünyasındaki liderliğinin özünü temsil ediyor ve etmeye de devam edecek.”

The World’s Best listesinde uzun yıllardır dereceye giren Four Seasons Hotel Sultanahmet bu sene ‘Avrupa’daki En İyi 15 Otel’ içinde 8. sırada yer alarak, başarısını uluslararası düzeyde bir kez daha tescil etmiş oldu.