HAYDİ BODRUM’A!

bodrum tatil yeri

Yaz geldi, kadın erkek hepimizin rüyası Bodrum adı altında birleşti. Birbirinden özel oteller bu yaza ilişkin aktivitelerini bir bir açıklamaya başladılar. Ramazan ayının da tatil dönemine rastgelmesiyle özel Ramazan mönüleri ve farklı Bayram fırsatları da konuklar için sıralandı. Öyleyse, ne diyelim? Haydi Bodrum’a!

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı sunan, zeytin ağaçları ve çam ormanlarıyla çevrelenmiş Mandarin Oriental, Bodrum, bu yaz Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı’na özel programlar hazırlamış.

Otel misafirleri, Ramazan ayında konakladıkları süre boyunca her sabah odalarının eşsiz manzarasında sahur yapma şansına sahip oluyor. Günü resort otelde sakin biçimde geçiren konuklara iftar saatinde ise lezzetli bir akşam yemeği sunuluyor. Sofra Restaurant’ın seçkin yemekleriyle oluşturduğu set mönü zengin bir iftar sofrasıyla beğeni kazanıyor. Minimum 4 gecelik konaklamalar için sunulan iftar ve sahur alternatifleri Ramazan’da damakları şenlendirmeye hazır!

Üstelik, Ramazan Bayramı’nda otelde konaklayan misafirler, dilerlerse Ege Denizi manzarasını panoramik biçimde gören Sofra Restaurant’ta dilerlerse odalarının konforunda kahvaltının keyfini çıkarabiliyor. Ramazan Bayramı’na özel olarak 10 gün ve üzerindeki süite ve villa konaklamalarında 2 günlük konaklamayı, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine hediye ediyor. Bizden söylemesi…