Şehirde Tatil Keyfi!

 

Anadolu Yakası’nın prestijli otellerinden Burgu ve Tango Arjaan by Rotana yaz boyunca yarı olimpik muhteşem havuzunda şehirden uzaklaşmadan tatil yapmak istenlere özel alternatifler sunuyor.

Dünyaca ünlü global otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’de açtığı ilk oteller olan Burgu ve Tango Arjaan by Rotana, Anadolu Yakası’nda keyifli bir ortamda yazın tadını çıkarmak isteyenler için çok özel alternatifler sunuyor. Otellerin ikonik Burgu ve Tango figürlerini yansıtan yapılarının tam ortasında konumlanan yarı olimpik büyük yüzme havuzunda misafirler, metropol enerjisinden kopmadan ve şehirden uzaklaşmak zorunda kalmadan uzaklara gitmiş kadar eğlenceli ve keyifli bir tatil yapabiliyorlar. Pool Bar’ın taze meyvelerden hazırlanan enfes smoothie ve ferahlatıcı kokteylleri ile yaz sıcağında serinlerken, havuz başında servis edilen, otelin ev yapımı efsane hamburgeri, kulüp sandviç, ızgara karides, mini köfte topları, soğan halkaları ve Uzakdoğu lezzetleri gibi keyifli atıştırmalıklarla da yüzerken kaybedilen enerjiyi geri toplayabiliyorlar.

Yüzmekten çok güneşlenmeyi tercih eden misafirler ise gerek otelin keyifli havuz başında gerekse de yeşillikler içinde bir huzur vahası görünümündeki geniş üst bahçesinde güneşin ve mevsimin tadını doyasıya çıkarabiliyorlar.