Sofa Hotel Nişantaşı’nın 7. Kat Gizemi…

 

Türkiye’deki ilk HIP otel olma özelliği ile dikkatleri çeken kentin sıra dışı oteli Sofa Hotel’in 7.katı sıra dışı konseptlere ev sahipliği yapan 7 farklı suitiyle, hayata gizem katmak isteyen misafirlerine sürprizlerle dolu alanlar sunuyor.

Nişantaşı’nın mistik atmosferiyle sarmaş dolaş olan otel, 7. katında yer alan suitlerinden biri olan No:701 Umar Suit’te, keyifli akşamüstü partileri , neşeli basın kahvaltıları yada çok özel unutulmaz romantik konaklamalara evsahipliği yaparak farkını bir kez daha baştan sona ortaya koyuyor.

Gizemli ve tutkulu bir 7.kat hikayesine dahil olmaya hazır mısınız?

Gökkuşağının 7 renginden haftanın 7 gününe ve dünyanın 7 harikasına kadar 7 rakamının gizemi bambaşka bir anlamla birleşerek Sofa Hotel’de hayat buluyor. Nişantaşı’nın en seçkin adresi olan Sofa Hotel, 7.katında yer alan tam 7 özel suitiyle konuklarına şaşırtıcı, sıradışı ve keyifli bir otel deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

Özellikle dekorasyon detayları ve gizemli atmosferiyle rüya gibi bir suit olan No:701, özel ağırlamalar, konsept partiler ve romantizmin doruklarda yaşandığı konaklamalara da ev sahipliği yapıyor. Birbirinden seçkin sanat eserleriyle tasarlanmış ve tutkulu renklerle kışkırtıcı bir auraya sahip olan No:701’de hafızalarda iz bırakacak konaklama ve konsept ağırlamalarla unutulmaz bir deneyimin adresi oluyor.