#İçerdeKadınStandupçıVar

Lesli Karavil, 23 Şubat Pazar günü BKM Mutfak’ta gösterisiyle kahkaha seslerini yükseltmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği performansı ile büyük başarı elde eden Karavil, bu yıl “UPGRADE” adlı gösterisinde yaş almanın ve hayatta insanı büyütmesini zorlayan hikayelere yer veriyor.

“Ben çocukluğumdan beri topluluk içinde hikaye anlatan ve insanları güldüren biriydim.” diyen Lesli’nin kadın olmak ve ilişkiler üzerine oluşturduğu muzip hikayelerini harika enerjisiyle 23 Şubat Pazar akşamı BKM Mutfak’ta birleştirecek.

Kadın erkek dengesinde bozulma, sistemin çökmesi, evlilik kurumunu sorgulandığı bir dönemde teknolojinin hayatımıza getirdikleri ve götürdüklerini daha çok anlattığı gösterisinde Lesli Karavil, kendi mizahını ortaya koyarken, Stand-up sektörüne kadın olarak ışık tutacak.

Savaşmaya son verdim, teslim oldum, UPGRADE ettim.

Lesli Karavil

Lesli Karavil Hakkında

1994-1998, San Francisco şehrinde Tasarım, Multimedya&Animasyon bölümünden mezun oldu, 18 yıl boyunca San Francisco, New York ve Barselona şehirlerinde yaşadı ve bu sektörde çalıştı. Reklam ajansında çalıştığı sırada, Barselona şehrinde Mercedes Boronat ile oyunculuk ve dans eğitimi almaya başladı ve yılllardır gerçekleştirmek istediği sektöre adım attı. Şahika Tekand, İpek Bilgin, Çağ Çalışkur’dan oyunculuk dersleri aldı. Galata Perform’da ise yönetmenlik eğitimini tamamladı. 2011 yılından beri İspanya ve Türkiye arasında yaşamayı sürdürüp, farklı projelerde oyunculuk ve yönetmenlik yapmaktadır.