Biraz Da Aşk: Güneş De Bir Yıldızdır

 

Birbirlerine aşık oldukları için Natasha ve Daniel’a siz daha çok aşık olacaksınız! New York Times’ın en çok satan yazarı Nicola Yoon’un romantizmdeki mükemmel denge ile dolu, göz kamaştırıcı yeni romanı “GÜNEŞ DE BİR YILDIZDIR” PENA Yayınları tarafından okuyucuyla buluştu.

Aşık olmak ve geleceği aramakla ilgili bir insan hikayesi olan “Güneş de Bir Yıldızdır” çağdaş, sevecen, genç, erişkin ve sevginin içinde kaybolmayı seven okuyucular için mükemmel bir roman niteliğinde.

Mayıs 2017’de beyaz perde izleyeceğimiz ilk romanı HERŞEY ile New York Times’ın en çok satan yazarı olan Nicola Yoon’un “Güneş de Bir Yıldızdır”daki karakterleri Daniel ve Natasha’nın yaşamsal bağlantılarını ve evrenin onları bir araya getirdiğini fark ettikleri anda yaşadıklarını konu alan romanda, yazarın uyguladığı yazım tarzını çok seveceksiniz.

Hem Natasha hem de Daniel’in perspektiflerinden anlatılan roman; 24 saatten daha kısa bir sürede sınır dışı edilen bir Jamaikalı genç olan Natasha Kingsley ile kaderi Nathasha’ya rastlamak olduğuna inanan Koreli- Amerikalı Daniel Bae’ye odaklanmaktadır.

Romantik bir yaş hikayesi olan kitapta, Nathasha ve Daniel’in kalabalık bir New York sokağında karşılaştıkları günlerden itibaren birbirlerinin hayatlarını nasıl değiştirdiklerine tanık olacaksınız.

 

“GÜNEŞ DE BİR YILDIZDIR”

2016 National Book Ödülü Finalisti

New York Times, Yılın En Göze Çarpan Kitabı

BuzzFeed, Yılın En İyi Gençlik Kitabı

POPSUGAR, Yılın En İyi Kitabı

Publishers Weekly, Yılın En İyi Kitabı

Kirkus Reviews, Yılın En İyi Kitabı

New York Public Library, En İyi Gençlik Kitabı

Amazon, Yılın En İyi Kitabı