“Her Güne Bir Kafka” Yayında…

 

Yazar Allan Percy’nin ünlü yazar Franz Kafka’nın eserlerinden yola çıkarak kaleme aldığı hayatla nasıl baş edeceğinizi gösteren kitabı “Her Güne Bir Kafka” Pena Yayınları tarafından yayınlandı.

Yaşam kalitenizi yükseltecek, hayata dair size ipuçları verecek “Her Güne Bir Kafka” ile Allan Percy, çok satan kitapları “Her Güne Bir Nietzsche” ve “Her Güne Bir Shakespeare”den sonra serinin 3. kitabında bu kez bibliyoterapi türünde reçeteleriyle karşımıza çıkıyor.

Ruhsal yaralarımızı sarmak ve günlük yaşamımızda uygulayabilmemiz için tasarlanan pratik bilgilerin ve psikolojik yorumların öne çıktığı “Her Güne Bir Kafka”, mutluluk yolunu kaybetmeden günlük kargaşa ve fırtınalı süreçlerden çıkmamız için yazılmış bir başucu kitabıdır.

Kitap Hakkında

HAYATINIZDA KAFKA’YA YER AÇIN ÇÜNKÜ HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR!

Hayatla nasıl baş edebileceğinizi gösteren 99 reçete

Bu kitapta Franz Kafka’nın felsefesine bakacağız. Ancak bu sefer edebi veya sosyal bir amaç uğruna değil de sadece daha iyi yaşamayı öğrenebilmek için.

Hayata dair aydınlık bir bakış açısını yakalayabilirsek günlük hayatımızdaki mantıksızlıklara ve zorluklara yaratıcı çözümler getirebiliriz. Kendi türünde eşsiz olan bu kitap gündelik endişelerin inşa ettiği hayat tünelinin sonundaki ışığa varmamızı ve aynı zamanda bize keder veren sorunları anlamamızı sağlayacaktır.

Bunun için her bölüm Franz Kafka’nın bir sözüyle açılacak, kendi günlük yaşamınızda uygulayabilmeniz için pratik veya psikolojik bir yorumla ilerlenecektir.

Kafka felsefesinin bu taze ve özgün kursu, mutluluk yolunu kaybetmeden günlük kargaşa ve fırtınalı süreçlerden çıkmanız için yazılmış bir elkitabıdır.