Kitap: “Ben En Çok Kendim Olmayı Sevdim Ya Sen?”

 

İletişim ve İlişki Koçu Gamze Berberci Çelik’in ilk kitabı “Ben En Çok Kendim Olmayı Sevdim Ya Sen?” ikinci baskısı ile kişisel gelişim severlerle buluştu. Arkadya Yayınlarında çıktığı günden bu yana çok satanlar arasında yer alan Gamze Berberci Çelik’in “Ben En Çok Kendim Olmayı Sevdim Ya Sen?” kitabını okuyanlar sosyal medya hesaplarından tavsiye ve hediye ederek kitaba yoğun ilgi gösteriyorlar.

Kişinin ilişkilerinde ve kendine karşı empati kurabileceği, okurken kendi ile sohbet edeceği ve anne, eş, sevgili, evlat ve dost ilişkilerini konu alan kitap, ikinci baskısı ile çok satanlarda yerini korumaya devam ederken Gamze Berberci Çelik’in okurlarına “Haydi, uzat elini, çevir sayfayı, ‘Bu kitabı kendime adıyorum,’ de ve başla!” diyor.

Kitap Hakkında:

Sevgilinden mi ayrıldın?

Hayatına hep yanlış insanları çeken bir yanlış ilişkiler mıknatısı mısın?

Yılların doğru insan var mı diye merak ederek mi geçti?

Ömür boyu yalnız kalacağından ya da o kiloları asla veremeyeceğinden mi korkuyorsun?

Boşanmak üzeresin ve bunun üstesinden nasıl geleceğini bilmiyor musun?

Peki, sen en çok kim olmayı seviyorsun?

Haydi, çevir ibreyi sor kendine. Sevgili, eş, kardeş, evlat, dost, anne? 

Cevabın ne bilmiyorum ama her şeyden önce kendini sevmeli, kendiyle iyi geçinmeli insan çünkü şu hayatta en uzun ilişkimiz kendimizle. Bu yüzden gel seninle beraber sana doğru bir yolculuğa çıkalım. Korkma, yolculuk boyunca her zaman yanında olacağım. Sorularla, hikâyelerle kaybolan her bir parçanı ve sorularının cevaplarını bulacağız. “Daha yöntemiyle” anlatmayı, anlaşmayı öğrenip, sadece bakış açımızı değiştirerek hayatımıza ve ilişkilerimize bambaşka bir yön vereceğiz.

Tek yapman gereken hemen, şimdi başlamak…

Haydi, uzat elini, çevir sayfayı, “Bu kitabı kendime adıyorum,” de ve başla!