Laure Fagnart ile Mona Lisa’nın Bilinmeyenleri

Leonardo Da Vinci eserleri konusunda dünyada öne çıkan isimlerden Laure Fagnart ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’ sergisi kapsamında sanat tarihinin en gizemli kadını ‘Mona Lisa’nın’ sırlarını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel bir söyleşi için UNIQ Hall Lounge’ta olacak…

Açıldığı günden bu yana sanat severlerin yoğun ilgi gösterdiği ve UNIQ Müze’de sergilenmekte olan dünyanın en kapsamlı Da Vinci sergisi ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’ dünyaca ünlü misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Da Vinci ve eserleri konusunda alanınında en yetkin kişisi olarak gösterilen Laure Fagnart, 8 Mart’ta UNIQ Hall Lounge’ta eserlerle ilgili bilinmeyen detayların açıklanacağı çok özel bir söyleşide meraklılarıyla bir araya geliyor.

Leonardo Da Vinci tabloları üzerine Roma’da bir kitap da yayınlayan Fagnart; ‘Mona Lisa’ ve ‘Son Akşam Yemeği’ eserleri hakkında daha önce hiç duyulmayan ayrıntıları aktaracağı bu seminerle merak edilen soruları da yanıtlayacak.

Biletlerin 28 TL ve 17 TL’den satışa sunulacağı bu heyecan verici seminerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.uniqistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.