Açıkhava Konak’la Kapanış Yaptı!

Biz bir kısım Bigoody Kadınları O’na bayılıyoruz. Müzik tabii bir zevk ve tercih meselesidir. Ancak yaşamda takınılan tavır ve duruş pek çok değerin ve zevkin önüne geçebilir. Karadenizli olmasak da, Karadeniz Müziği’ni çok iyi bilmesek de, Volkan Konak’ı çok beğeniyoruz. İnsan olarak, duruş olarak saygı duyuyoruz. Malum, çok fazla Konak yok artık güzel ülkemizde…

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen yaz konserlerinin sonuncusu Karadeniz müziğinin en sevilen isimlerinden Volkan Konak’ı ağırladı. Konak, kendine has yorumu, seslendirdiği şiirler ile sevenlerine yine duygu fırtınası yaşattı.

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Volkan Konak, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Çeşme ve Bodrum’un ardından geçtiğimiz Çarşamba akşamı, Harbiye’de sevenleriyle buluştu. Konak,yoğun ilgi gören ve biletleri günler öncesinden tükenen konserinde, eski ve yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan türkülere de yer verdiği geniş repertuarı ile sevenlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Sevilen sanatçı, ayrıca, sahnesinin en önemli parçası olan , kendisine has yorumuyla seslendirdiği şiirler ile de duygu fırtınası estirdi. Konak, muhteşem konserinde, en sevilen şarkılarından “Aleni Aleni” nin söz yazarı ve bestecisi Altan Çetin’i sahnesinde ağırladı. Dillerden düşmeyen şarkıyı önce Çetin, ardından da Konak seslendirdi. İki kez seslendiren şarkıya, Harbiye’yi hınca hınç dolduran müziksseverler hep birlikte eşlik etti.