Pepsi’den Yepyeni Bir Platform

Eğlence yüklü ikonik içecek markası Pepsi®, FOR THE LOVE OF IT™ adını verdiği yeni pazarlama platformunun ve sloganının lansmanını yaptı. Bu kapsamda yıl boyunca, dünyanın 100’den fazla ülkesinde FOR THE LOVE OF IT platformu üzerinden bu kampanyaya özel olarak sunulan içerikler tüketicilerle buluşturulacak.

Müziğin onlarca yıldır Pepsi markasının merkezinde yer aldığı biliniyor. FOR THE LOVE OF IT ise bu mirası sürdürmeyi ve günümüzün müzik kuşağını tutkularını yaşamaya davet etmeyi amaçlıyor. Pepsi, 2019’da, FOR THE LOVE OF IT platformu çerçevesinde bu mirası müzik endüstrisinin efsane ismi Simon Fuller ile bir kez daha yapacağı işbirliği ile taçlandıracak.  Fuller’in pop müzik sahnesine çıkardığı, alanında çığır açan Now United grubu ile özel bir çalışmaya imza atacak.

Now United, sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip, Çin’den Brezilya’ya, Rusya’dan Hindistan’a kadar dünyanın pek çok ülkesinden gelen 14 şarkıcı ve dansçının oluşturduğu yeni bir pop konsepti. Now United’ın yükselen yıldızları, yeni Pepsi jingılının ve Pepsi’nin FOR THE LOVE OF IT platformunun ruhunu kitlelere taşıyacak olan yeni tanıtım ezgisinin kaydını yapmak üzere stüdyoya girecek.

Pepsi’nin global ölçeği ve gücü sayesinde FOR THE LOVE OF IT, yeni yeteneklere kendi hikayelerini anlatacakları, sanatlarını paylaşacakları ve hem yeni hem de var olan hayranlarıyla bağlantı kuracakları global bir sahne sunuyor. Yıl boyunca, Now United dünyayı turlarken, Pepsi de grup ve grubun hayranlarıyla birlikte müthiş deneyim ve içerikler yaratacak.