Sezonun Gözdesi Quantum Hunter

 

Quantum’un 2017 ilkbahar-yaz sezonunda öne çıkan koleksiyonu Hunter, üstün teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımdaki gücüyle ön plana çıkıyor. Quantum Hunter’ın HNG535 modeli sezonun gözde renklerindeki kayışları ve şık dev kasasıyla dikkat çekiyor.

Zamanı yakalayan öncü tasarımlar hazırlayan Quantum’un Hunter koleksiyonu, tasarımındaki teknik detaylar ile saat severlerin ilgisini çekiyor. Büyüklüğü ile dikkat çeken koleksiyonda yer alan HNG535 modelindeki gümüş-siyah, gümüş-lacivert gibi klasik kombinlerin yanı sıra rose-siyah, siyah-kırmızı, siyah-yeşil gibi modern renk kombinleri tasarımdaki detayları öne çıkartarak her zevke hitap ediyor. Silikon kayışı yeniden yorumlayarak yepyeni ve farklı bir tasarım ortaya çıkaran Hunter, çizilmeye karşı dayanıklı, göz alıcı  çelik kasa, yansıma yapmayan özel cam özellikleriyle tercih ediliyor.

Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen’in de an’ı takip etmek için tercih ettiği Quantum’un tüm yeni modelleri Click Clock mağazaları ve seçkin saat bayilerinde satışa sunuluyor.

Quantum HNG535 modeli, tavsiye edilen satış fiyatı:  868TL-898TL