Lesli Karavil, Stand-Up Gösterisiyle Kadın Mizahını Sahneye Taşıyor!

Oyuncu ve yönetmen Lesli Karavil’in, teknoloji özürlü olmaktan yurt dışına kaçış planlarına uzanan kahkaha dolu hikâyelerini anlattığı stand-up gösterisiyle 18 Kasım Cumartesi akşamı TOY İstanbul’da!

Farklı ülkelerde eğitim gören, dönem dönem yurt dışında yaşayan oyuncu ve yönetmen Lesli Karavil, biriktirdiği kahkaha dolu hikâyeleri ve hayatın basit ama komik anlarını bu gösteride izleyicilerle paylaşıyor. 90 dakika boyunca izleyenleri, muhteşem bir enerji ve samimiyetle kahkahalara davet eden Karavil, teknoloji özürlü olmanın sancılarını, yurt dışına kaçış planlarını, kadın olmanın zorluklarını ve daha bir sürü komik hikâyesini anlatıyor.

LESLİ KARAVİL kimdir?

1994-1998, San Francisco şehrinde Tasarım, Multimedya ve Animasyon bölümünden mezun oldu, 18 yıl boyunca San Francisco, New York ve Barselona şehirlerinde yaşadı ve bu sektörde çalıştı. Reklam ajansında çalıştığı sırada, Barselona şehrinde Mercedes Boronat ile oyunculuk eğitimi almaya başladı ve yılllardır gerçekleştirmek istediği sektöre adım attı. Şahika Tekand, İpek Bilgin, Çağ Çalışkur’dan oyunculuk dersleri aldı. Galata Perform’da yönetmenlik eğitimini tamamladıktan sonra 2011 yılından beri farklı projelerde oyunculuk, yönetmenlik ve komedyenlik yapmaktadır.