Türkiye’nin İlk InstaKitabı ”Kişisel Verimlilik İçin İpuçları” Yayında!

Türkiye'nin İlk InstaKitabı

Hümanist Kitap Yayıncılık, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ”Kişisel Verimlilik İçin İpuçları” kitabını InstaKitap formatında Instagram hikâyeleri üzerinden yayınlıyor.

”Kişisel Verimlilik İçin İpuçları” kitabı Türkiye’nin ilk InstaKitabı olarak Hümanist Ajans’ın Instagram hesabından yayınlandı. Instagram’da @humanistajans profilindeki sabitlenmiş hikâyeler üzerinden okunabilecek olan kitabın yeni bölümleri her Salı ve Perşembe günleri okuyucularla buluşacak.

Menekşe Polatcan Serbest tarafından kaleme alınan kitap, pandemi günlerinde ve sonrasında özellikle çalışanların en çok yakındığı konulardan biri olan verimliliğe odaklanıyor. Sade ve kolay anlaşılabilir bir dile sahip olan kitap okuyucuların kişisel verimliliklerini artırmaları noktasında önemli tavsiyelerde bulunuyor.

Salı ve Perşembe günleri 10’ar sayfa şeklinde yayınlanacak olan kitabın tamamının 1 ay içerisinde okuyucularla buluşması hedefleniyor.

Türkiye'nin İlk InstaKitabıInstaKitap Nedir?

Türkiye’de bir yayıncı tarafından ilk defa denenecek olan bu konseptte okuyucular kitabı sabitlenmiş Instagram hikâyeleri üzerinden okuyabiliyorlar. Instagram’ın sabitlenmiş hikâyelerde herhangi bir gönderi sınırlaması koymamış olması konseptin uygulanmasını kolaylaştırırken, ekrana tıkladıkça yeni sayfaya geçecek olan okuyucular herhangi bir dosya indirmeden dijital kitap okumayı deneyimleyebiliyorlar.

Türkiye’nin İlk InstaKitabı Kişisel Verimlilik İçin İpuçları’nı okumak için tıklayınız.