Chalk İstinyepark’ta!

0-14 yaş çocuklara yönelik giyim markası chAlk, ikinci mağazasını İstinye Park’ta açtı. Adını tebeşir kelimesinden alan markanın mesajı, çocukluğun, ilk okuma yazma becerilerini geliştirdiğimiz dönemin sembollerinden biri olan tebeşirin, her çocuğun hayatında bir nevi ilk imzasını attığı, kişiye özel bir stil ile farklılık gösteren duruşunu sembolize eden, tozlu, dağınık özgür ama net mesaj veren bir araç olması…

Günümüz yaşam dinamikleri ışığında ileriye bakacak olursak, öz güveni yüksek, bilinçli, duyarlı ve çevresini önemseyen çocuklar yetiştirmek bu dünyanın geleceğini şekillendirecek. Aslı Tusavul’un kendi ailesi ve çocukları için benimsediği sürdürülebilir ve bilinçli hayat felsefesi; 2013 yılında chAlk çocuk giyim mağazası ile Kanada’da hayat buldu.

“Az ve öz”e olan tutkusu ile chAlk, ilhamını doğa, sanat ve sevgiden alıyor. Dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş, emeğe saygılı, dünyaya ve çevresine uyumlu üretim anlayışı ile sektörün öncü duyarlı bebek ve çocuk markaları ile İstinye Park ve Emaar Square Mall’da yerini aldı.