KidzMondo’dan Akşam İndirimi

 

Trump Alışveriş Merkezi içinde yer alan Türkiye’nin ilk eğlence & öğrence şehirlerinden biri olan KidzMondo, yepyeni bir kampanya ile hem çocukları hem aileleri sevindirecek.

Ekim ayı boyunca sürecek kampanya kapsamında hafta sonu saat 17.30’dan sonra KidzMondo girişleri indirimli olacak. KidzMondo giriş biletleri 4-14 yaş grubu için 65 TL yerine 45.50 TL ve yetişkin biletleri 30 TL yerine 21 TL olarak satın alınabilecek.

Kidzmondo gişelerinden ve www.kidzmondoistanbul.com adresinde yer alan online satış bölümünden alınan biletlerde geçerli olacak olan kampanya ile çocuklar eğlence kentinde gerçek yaşamı en eğlenceli haliyle deneyimlemenin keyfini doyasıya yaşayacak. Çocuklar eğlenip yeteneklerini keşfederken aileler de indirim kampanyası ile çocuklarının mutluluğuna ortak olacak.

Eğlence & öğrence şehri KidzMondo!

40’tan fazla meslek ve 53’ün üzerinde rolün yer aldığı mekanda çocuklar pilot, dedektif, astronot, itfaiyeci, doktor, inşaat ustası ve moda tasarımcısı gibi birbirinden farklı meslekleri deneyimleyerek hem eğleniyor hem öğreniyor.