Anneler ve Bebeklere Dair Tüm Merak Edilenler Bu Fuarda

Anne-bebek fuar organizasyonu mammashow, 12-13 Ocak tarihleri arasında anne ve bebeğe dair merak edilen tüm konularını konuşmak üzere anneler ile uzmanları İstanbul CNR Expo Hall 1’de bir araya getiriyor.

İki gün boyunca yaklaşık 2 bin anneyi ağırlamayı hedefleyen fuar, alanında deneyimli doktorları ve uzmanları anneler ile bir araya getirecek. Birbirinden değerli konuşmacıların katılacağı organizasyonda çok sayıda panel düzenlenecek. Anne ve anne adaylarının hamilelik ve doğum yöntemleri, bebek beslenmesinden uykuya ve bebeğin bedensel – zihinsel gelişimine kadar her konuda değerli bilgiler edineceği ve sorularına cevap bulabileceği mammashow; emzirme alanı, bebek bakım odası ve bebek beslenme büfesi gibi alanlar sayesinde annelerin gün boyu bebekleriyle rahatça vakit geçirmelerini sağlayacak.

Alanında önemli isimler ve uzmanlar anneler ile buluşuyor

Anne ve bebek konusunda deneyimli gazeteci ve sosyal medya danışmanı Nora Romi’nin moderatörlüğünde, Pedagog Süper Dadı Gözde Erdoğan,  anne adayları ve yeni annelerin çocuk büyütme sürecinde yaşadıklarını kitabında anlatan nam-ı değer Hihieved sosyal medya hesabının sahibi Hande Birsay ve Pedagog Süper Dadı Gözde Erdoğan da fuarda anne adayları ve annelere deneyimlerini aktaracak

12 Ocak Cuma günü “A’dan Z’ye Hamilelik ve Doğum Yöntemleri”, “Yaşasın Bebeğim Oldu” ve “Bebeğimle Güvenli Seyahat” başlıklı oturumlarla başlayacak mammashow; 13 Ocak Cumartesi günü “Bebeklerde Sağlıklı Beslenme ve İştahsız Çocuklar”, “Bebekten Sonra Evlilik Halleri” ve “Bebeklik Döneminde Oyun ve Uyku” başlıklı oturumlarla devam edecek.

Bebek bakımı ve beslenme, araç gereç, oyuncak ve bisiklet, mobilya ve ev tekstil ürün gruplarından çeşitli markaların ürünlerini tanıtacağı fuara katılan anneler, ürünlerle ilgili detaylı bilgi alma ve ürünleri bizzat deneyimleme şansına da sahip olacak. Öte yandan dileyen katılımcılar, çocuk oyun alanı ve marka seminerleri alanında gün boyu sürecek eğlenceli ve öğretici sunum ve aktivitelere katılarak ailece güzel vakit geçirebilecek.