Koton Kids’te 23 Nisan Kutlamaları Başladı!

Koton Kids’te 23 Nisan coşkusu kız ve erkek çocuklarının bayram kutlamalarına özel olarak hazırlanan 68 farklı tasarımla başladı! 2018 İlkbahar-Yaz sezonu için canlı ve hareketli modelleri renkli ve eğlenceli motiflerle buluşturan Koton Kids, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel geniş bir koleksiyon sunuyor.

Tütüler ve Papyonlarla Bayram Kutlaması 

Kız çocuklarının ihtiyaçlarına yönelik iki ayrı renk grubunda 30 farklı tasarım hazırlayan Koton Kids’in birinci grup tasarımları kırmızı, lacivert ve kırık beyaz renklerinden ikinci grup tasarımları ise soft coral, mint, sarı ve ekru renklerinden oluşuyor. Sezonun trendlerinden payet, glitter baskı, 3D aplike ve dantel detaylarının kullanıldığı tasarımlarda önden bağlamalı gömlekler, fırfır ve volan detaylı tişörtler yer alıyor. Alt gruplarında dokuma beş cep etek ve skinny jean’lerin bulunduğu koleksiyonda tişört ve gömleklerle kombinlenen rengarenk tütüler ön plana çıkıyor.

Erkek çocukları için kırmızı ve beyazın yoğunlukta olduğu bayrak renklerinin hakimiyetinde bir koleksiyon sunan Koton Kids, erkekler için hazırladığı ikinci renk grubu tasarımlarında ise somon, mint ve sarı gibi daha soft renkleri kullanıyor. 38 farklı tasarımın yer aldığı Koton Kids 23 Nisan Erkek Koleksiyonu’nun anahtar parçalarını ise papyonlu gömlekler, polo yaka tişört modelleri, dokuma pantolon ve şortlar oluşturuyor.