Bayramda Şehirde Kalacaklara…

 

Bu Bayram uzaklara kaçamayanlar üzülmesin, The Ritz Carlton, Istanbul’da isteyen konaklamalı isteyen günlük Spa kullanımıyla Ramazan Bayramının keyfini şehir içinde çıkarabiliyor.

20 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak paketlere şehir veya Boğaz manzaralı odalarda konaklama imkanı, “otel içinde otel” olarak ayrıcalıklı hizmet veren “Club Lounge” alanında gün içinde yiyecek & içecek büfesinden ikramlar, ve Spa Soul’da yarım saat boyunca 1 adet 2 kişilik aroma masaj deneyimi dahil.

Otel 260 Euro’dan başlayan konaklama paketleriyle hem İstanbul’un hem de sevdikleriyle birlikte olmanın tadını çıkaracaklara bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Konaklama yerine bir gününü tamamen kendine ayırmak isteyenleri de The Ritz-Carlton, Istanbul’un Açık Hava Spa’sında keyifli dakikalar bekliyor. Otelin 2. katında yer alan Açık Hava Spa, Bayram tatilinde şehirde kalanlara huzur dolu zamanlar vaad ediyor. Güneşlenme terası, 3 modern jakuzisi ve dinlenme havuzuyla, Açık Hava Spa şehir içinde olmasına rağmen, etrafındaki yeşillikler ve boğaz manzarasıyla konuklarına farklı bir Istanbul deneyimi yaşatıyor. Gün içinde sunulan meyve sepeti, dondurma gibi serinletici ikramları deneyimlerken, Açık Hava Spa’nın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sabah 09.00-18.00 saatleri arasında geçerli olan günlük giriş, kişi başı hafta içi 150 TL, hafta sonu 200 TL’dir. Açık Hava Spa’ya günlük giriş yapan misafirler Spa ve Yiyecek & İçecek hizmetlerinden %15 indirimli faydalanacaktır.