Beki Artık Meleklerle Yaşayacak!

 

Beki İkala Erikli… Bu ismi daha önce duydunuz mu? Duymayanlar için kısaca tanıtayım; ‘Meleklerle Yaşamak’ kitabının yazarı olan Erikli; Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme  bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar Procter&Gamble Türkiye, Almanya, İngiltere ve İsviçre’de Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Küçük yaşta sezgisel yeteneklerini keşfeden ve uzun yıllar çevresinin de etkisiyle bu yönünü bir kenara atan Beki, İngiltere’de Sir John Whitmore’dan Executive Coaching ve Collin Reeve’den NLP Practitioner/Business NLP (Neurolingual Programming) eğitimi aldı.

Heidelberg’de Coaches Training Institute’un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Hawaiili şaman Dr. Ihaleakala Hew Len’den aldığı Ho’oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden kavuştu. İçsel rehberliği, onu Münih’te Charles Virtue’dan Medyumluk Sertifikasyonu ve Hawaii’de Dr. Doreen Virtue©’dan Meleklerle Çalışma (ATP) ve Meleklerle Yaşam Ötesi ile İletişim (ATM) Eğitimi, Meleklerle Geçmişi Şifalandırma Eğitimi eğitimi almaya yöneltti. Tüm bu eğitimlerin ardından yaşam koçluğu yapmaya başlayan Beki İkala Eriklii ‘Meleklerle Yaşamak’ adlı özel de bir kitap kaleme aldı.

Ve şimdi, artık Beki yok! Aramızda değil… İstanbul Beyoğlu’nda kimliği belirsiz bir kadının silahlı saldırısına uğrayan Erikli saatler önce olay yerinde hayatını kaybetti. Kitabı vasıtasıyla tanıdığım, melek kalbini bildiğim, ışık dolu bir kadın artık yaşamıyor. Bu ülkede yaşamak bu kadar mı zor???