Beşikten Mezara National Geographic Ekranlarında!

Baby Adam looking in the mirror.
(credit: National Geographic)

 

İnsan vücudunun anne karnından son nefesine kadar olan hayat hikayesi, Beşikten Mezara ile, 12 Şubat Pazar, 21:00’de Nat Geo ekranlarına geliyor.

Bir hayat ve bir vücut. İnsan vücudunun hayat yolculuğunu, yani aslında hepimizin hikayesini anlatan özel belgesel Beşikten Mezara, 12 Şubat Pazar, 21:00’de National Geographic ekranlarına geliyor. 90 yaşındaki Adam, kendi yolculuğunu gözler önüne sererek yaşadıklarını, tüm hayatını National Geographic izleyicileriyle paylaşıyor. Adam’ın hikayesi ile her insanın biyolojik olarak geçirdiği evreler gelişmiş görsel teknolojilerle ekranlara geliyor.

David Barlow’un zengin biyolojik arşivinden yararlanılarak hazırlanmış bu özel belgeselde, Adam’ın aldığı ilk nefesten ilk kelimesine, ilk aşkından ilk çocuğuna kadar yetişkin hayatının tüm mücadelesi, mutlulukları ve hayal kırıklıklarıyla günümüze ve son nefesine kadar yaptığı yolculuk, en gelişmiş görsel efektlerle gözler önüne seriliyor. Beşikten Mezara, 120 dakikalık bu yolculukta bir insanın anne karnındaki halinden başlayarak tüm macerasını National Geographic ekranlarına getiriyor.

Beşikten Mezara, 12 Şubat Pazar, 21:00’de, National Geographic ekranlarında.