Çırağan Palace Kempinski ve Bvlgari’den Sevgililer Gününe Özel Deneyim

Nice aşklara ev sahipliği yapmış tarihi dokusu ve büyüleyici atmosferi ile Çırağan Palace Kempinski İstanbul, lüks aksesuarlarıyla dünyaca üne sahip Bvlgari markası ile Sevgililer Günü’ne özel bir konaklama deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor…

Kişiselleştirilmiş deneyimleri ve dokunuşları misafirlerine sunarak lüksü hissettiren Çırağan Palace Kempinski İstanbul o romantik günü tüm detaylarıyla planlarken; 14 Şubat’ta zarif, kıvrak ve kusursuz tasarımıyla öne çıkan Bvlgari Serpenti Tubogas saati görkemli Presidential Süit’te konaklayan şanslı çifte armağan edilecek.

1940’lardan bu yana Bvlgari’nin ikonik koleksiyonu Serpenti’ye ilham veren yılan; hem Yunan hem de Roma mitolojisinde yeniden doğuş, şifa, koruma, güç ve sonsuzluk gibi pozitif terimleri temsil ediyor. Kıvrımlı tasarımı ise baştan çıkartan cazibeyi hissettiriyor. Bu özel günü A’dan Z’ye planlayarak deneyimler sunacak olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Bvlgari’nin ikonik Serpenti koleksiyonundan Tubogas saatini armağan ederek şanslı çifte sunulacak deneyimin en göz alıcı sürprizi haline getiriyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan bu romantik serüven muhteşem Boğaz manzarasıyla nice kraliyet aileleri, devlet başkanları ve dünyaca ünlü sanatçıya ev sahipliği yapan Presidential Süit’te bir gece konaklama ve çok cazip Saray deneyimleriyle taçlanıyor. Romantizme ihtişamlı bir kaçamak yapmak isteyen çiftler için özenle hazırlanan bu deneyimde odaya özel gün boyu kahya hizmeti, oda içerisinde karşılamada sunulacak gül buketi, bir şişe şampanya ve havyarlı sunum, ödüllü Sanitas SPA’da Şehrazat hamam bakımı, süitte ya da Laledan restoranda açık büfe kahvaltı birbirinden heyecan verici sürprizden sadece birkaçı. 14 Şubat akşamında ise şanslı çifti muhteşem bir deneyim daha bekliyor. Çırağan Sarayı’nda yer alan Boğaz manzaralı ayrı bir odada mum ışıkları altında kurulan masada unutulmayacak romantik bir akşam yemeği ise heyecan verecek diğer deneyimler arasında yerini alıyor. Odaya erken giriş ve geç çıkış imkanının da sunulacağı deneyim 12.000 Euro + KDV’ye şanslı çiftini bekliyor.