Eviniz Yeterince Neşeli Mi?

 

İşte moda ve ev dekorasyonunu bir araya getiren ezber bozan bir koleksiyon! İngiliz moda tasarımcısı Kit Neale tarafından Ikea için özel olarak hazırlanan Spridd Koleksiyonu hareketli yaşamdan hoşlanan eğlenceli kişilere hitap ediyor…

Günümüzün ‘modern gezginleri’ düşünülerek hazırlanan Spridd Koleksiyonu, gençlere ve kendini genç hissedenlere ev konforunu sokağa, mobil hayatlarına taşıma imkanı sunuyor.

Koleksiyonu tam olarak festival ruhunu yansıtıyor. Çadırlar, sırt çantaları, rengarenk kutular ve şişelerle evlere festival ruhu taşınıyor. Aynı zamanda taşınabilir bir koleksiyon olan Spridd ile siz nereye, festival ruhu da oraya… Ikea’nın yaratıcı tasarım liderlerinden Henrik Most, koleksiyon için “Günlük yaşam sürekli bir hareket halinde ve bu dinamik koleksiyon yaşamımızı daha kolay, daha eğlenceli bir hale getirmeyi sağlayacak. Kit Neale’in tasarımları ve baskıları da gençlik enerjisini yanısıtıyor. Bu heyecan verici bir süreçti ve sonuçtan çok mutluyuz.” dedi.

Koleksiyonun kalbinde yatan “Düşünme, dans et!” sloganı tüm baskılarda kendini hissettiriyor ve bu iddiali baskılar, evlerin atmosferini tamamen değiştiriyor. Cesur desenleri ve baskılarıyla tanınan İngiliz tasarımcı Kit Neale, koleksiyonla ilgili şu ifadelerde bulundu; “Sanırım çoğumuz, kimliklerimizi şekillendirmek ve bir aidiyet duygusu hissetmek istediğimizde müziğe yöneliyoruz. Bu koleksiyon müzikten ilham alarak, hareket halindeyken günlük yaşamı daha kolay ve daha eğlenceli bir hale getirmenin yolu olacaktır.”

Kit Neale kimdir?

Londra doğumlu tasarımcı, baskı tasarımcısı ve yaratıcı yönetmen Kit Neale, 2012 yılında adını taşıyan markasının lansmanıyla dünya çapında ün ve ticari başarı kazandı. Kit Neale, popüler ve geleneksel kültürü harmanlayan çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Çalışmalarında esprili ve cesur baskılar, canlı renkler öne çıkıyor.