Evlerde Yenilik Zamanı!

Sonbaharın gelişiyle birlikte evde keyif zamanı başladı. Keyif demek yenilik demek. Yok, öyle çok büyük işlere kalkışmaya da gerek yok… Küçük değişimlerle evinizde büyük farklar yaratmak sizin elinizde…

Ufak dokunuşlar yaparak evinin havasını değiştirmek isteyenlerin adreslerinden biri de  IKEA.  ‘Evinizin her şeyi’ sloganıyla yola çıkan marka, her zevke uygun, kaliteli ve güzel tasarımlı ürünleriyle şehre dönüşü keyifli hale getirirken, evlerdeki ihtiyaçlar için de cazip seçenekler sunuyor.

İyi tasarımı ve konforuyla dikkat çeken kanape ve koltuklardan işlevsel mutfak mobilyalarına, rengarenk dekorasyon ürünlerinden mutfakta elden düşmeyecek yardımcılara, uyku keyfini ikiye katlayacak nevresimlerden çocuk ürünlerine ve aydınlatma seçeneklerine kadar yepyeni ürünler dekor tutkunlarını bekliyor.

IKEA’dan hediye çeki fırsatı!

IKEA, şehre dönüş yapanları sevindirecek bir kampanya da düzenliyor. 13 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında, IKEA Aile Kart ile yapılan aydınlatmadan tekstile, dekorasyondan züccaciyeye kadar her 100 TL’lik ev aksesuarı alışverişinde, tüm alışverişlerde geçerli 20 TL’lik IKEA hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor. Kaçırmayın!