Sofralarda Gold Mood Işıltısı…

 

Sofralarında Fransız ışıltısı düşleyenler, bu haberimiz sizler için gelsin. Şıklığın ve lüksün simgelerinden Fransız sofra aksesuar markası Christofle, yeni sezona özel zamansız tasarımlarıyla sofralara ışıltı katmaya devam ediyor.

Fransız asaletini 1830’dan beri geleneklerinden şaşmayan ince el işçiliğiyle taçlandıran sofra aksesuar markası Christofle, yeni koleksiyonları ile dikkatleri çekiyor. Christofle, sofralara ışıltı katan altın ,gümüş ve çelik detaylı tasarımların yanı sıra koyu kahve, gri, kamel ve bronz deri detayları ile ofislere de modern ve elegan bir  görünüm katıyor.

İnce El İşçiliği Yuvarlak Kesimlerle Precious Mood ile Buluşuyor…

Sofra grubuna ait Mood Precious, 24 parçadan oluşan gümüş kaplama çatal, kaşık, bıçak ve 18 karat pembe altın kaplama kahve kaşıklarıyla sofralara mix&match esintisini taşıyor. İnce el işçiliğinin yuvarlak kesimlerle harmanlandığı bu eşsiz tasarımlar aynı zamanda dekoratif kullanımıyla da evinize zarafet katıyor.

Sofralarda iddialı ve asil vurgular yapmak isteyenlerin etkili bir sunum yaratacağı 24 parça çatal, kaşık ve bıçak setinden oluşan Gold Mood, 24 karat altın kaplama detayları ile altının gösterişini klasik Fransız asaletiyle harmanlıyor.

Origine Pack ile Sofralarda Modern Yansımalar…

Modern tasarımlarıyla rafine bir şıklığı sofralara taşıyan Christofle, Origine Pack ile çelik ışıltısını 6 kişilik 24 parça çatal, kaşık ve bıçak seti ile yansıtıyor. Sofralara sıcaklık katan ahşap detayların çelik ile harmanlandığı bu özel koleksiyon aynı zamanda dekoratif kullanımıyla da yaşam alanlarınıza şıklık katıyor.

Christofle Club Collection Koleksiyonu’yla Ofisinizde Modern Esintiler…

Christofle, tarihten ilham alarak ince el işçiliğiyle oluşturduğu Club Koleksiyonu ile ofislere rafine bir şıklık katıyor. İnci taneleri görünümü ve çelik detaylarla zenginleşen kutu, kalemlik ve servis tepsileri, gri, koyu kahve, bronz ve camel tonlarındaki deri ile harmanlanıyor. Çelik ve derinin ilk defa buluşması Christofle’un mükemmel işçiliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Sofralarınıza ve ofislerinize şıklık katacak Christofle koleksiyonlarına, Christofle İstinye Park ile Vakko Zorlu, Vakko Kavaklıdere, Vakko Armada, Vakko Home Palmarina ve Vakko Wedding House İzmir’de bulunan Christofle Corner’larından ulaşabilirsiniz.