Emre Kınay’ın İlk İşi Babalık!

AÇEV’in “İlk İş Babalık” projesine Emre Kınay da destek verdi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında PepsiCo’nun “Baba Kız Takımı” ile AÇEV’in “Kızlar Sahada Takımı” arasında gerçekleşen futbol maçında hakemlik yapan Emre Kınay, “Çocukların kapasitelerinin en üst düzeyde açığa çıkabilmesi ve yeni nesillerin geleceğe güvenle bakabilmesi için babalara büyük sorumluluklar düşüyor” dedi.

Pepsi, AÇEV’in (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) “İlk İş Babalık” projesine destek olmak amacıyla futbol takımı kurdu. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, PepsiCo’nun “Baba Kız Takımı” ile AÇEV’in “Kızlar Sahada Takımı” arasında 9 Kasım Perşembe günü bir futbol maçı düzenlendi.

Sevilen oyuncu Emre Kınay’ın hakemlik yaptığı maçta babalar ve kızları eğlenceli vakit geçirdi. Futbol maçının ardından Emre Kınay, “Babaların çocuklarıyla geçirdikleri zaman ve kurdukları ilişki çok önemli” diyerek şöyle devam etti: “İlgili babalık konusuna dikkat çekmek amacıyla AÇEV’in başlattığı ve Pepsi’nin desteklediği bu kampanya çok anlamlı ve ben de kampanyayı gönülden destekliyorum. Çocukların kapasitelerinin en üst düzeyde açığa çıkabilmesi ve yeni nesillerin geleceğe güvenle bakabilmesi için babalara büyük sorumluluklar düşüyor. Çünkü çocuklar babalarının ilgi ve sevgisiyle gelişiyor ve büyüyor.” dedi.