Havuz Başında Brunch Keyfi

 

İşte sıcak yaz günlerinde şehirden uzaklaşmadan bir mola vermek isteyenlere serin bir sürpriz; Ukiyo… Muhteşem İstanbul manzarasına uzanan sonsuzluk havuzu ve Marcel Wanders imzalı sıra dışı tasarımı ile şehir havuzlarında çıtayı yükselten Ukiyo, yaz boyu sürecek hafta sonu brunch’ları ile de vazgeçilmez bir alternatif olmaya hazırlanıyor.

Fairmont Quasar İstanbul’un 5’inci katında misafirlerini ağırlayan Ukiyo, zengin ve lezzetli hafta sonu bruch’ları ile de iddialı. Sıcak yaz günlerine serin bir mola vermek ama bunun için çok da uzağa gitmek istemeyenler için harika bir alternatif sunan ve Japonca “Yüzen Dünya” anlamına gelen Ukiyo, eşsiz manzarası ve dünyaca ünlü tasarımcı Marcel Wanders imzalı benzersiz dekoru ile misafirlerini ilk adımlarından itibaren farklı bir dünyaya davet ediyor. Tatlı bir esinti eşliğinde şehrin manzarası ile bütünleşen sonsuzluk havuzu, havuz barı, damakta iz bırakan kokteylleri ve sıra dışı dizaynı, Ukiyo’yu İstanbul yazının vazgeçilmez adreslerinden biri yapma konusunda iddiasını ortaya koyuyor.

Girişte ikramlar ile karşılanan misafirler, sonsuzluk havuzu içindeki bardan, sağlıklı ve leziz atıştırmalıkların, harika kokteyllerin tadına bakabiliyor.Ukiyo’da hizmetler, şehrin en lüks ve özel Spa’sı olan Willow Stream ile tamamlanıyor. Willow Stream Spa’nın iyilik ve sağlığa odaklanan uygulamaları, 10.00-20.00 saatleri arasında havuz kenarındaki kabinlerde konukların hizmetinde.

Hafta sonu brunch’ı Ukiyo’da!

Ukiyo, hafta sonları hem havuz hem de brunch keyfini birarada sunuyor ve havuz başındaki konuklarına, yaz güneşi eşliğinde bir hafta sonu kaçamağı tattırıyor. Cumartesi ve Pazar günleri Ukiyo’da misafirler, klasik Türk esintileri taşıyan “Boğaz”, Asya mutfağından “Doğu Yakası”, Avrupa klasiklerinin yer aldığı “Batı Yakası” veya hafif ve doyurucu içerikli “Sağlıklı” brunch seçeneklerinden birini tercih edebiliyorlar.

Her türlü konforu konuklarına kusursuz bir şekilde sunan Ukiyo’nun havuz brunch’ı, özel tepsi sunumu ile misafirlerin şezlonglarına getiriliyor. Ukiyo’da hafta içi havuz kullanımı bir şişe su ve meyve tabağı dahil 135 TL, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri brunch tepsisi dahil 195 TL.