Herkes Bodrum’a Koşuyor!

 

Global Run Bodrum için kayıtlar başladı. 30 Nisan’da koşulacak yarış, her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli görüntülere sahne olacak. Global Run Bodrum 2017’ye, aralarında çok sayıda tanınmış ismin de olduğu binlerce kişi katılacak.

30 Nisan Pazar günü Bodrum Cruise Port’ta gerçekleştirilecek Global Run Bodrum 2017’de yarışma parkuru 5K ve 10K olarak düzenlendi.  Katılmak isteyenler globalrunbodrum.com adresinden kayıt yaptırabilecek.

Global Run Bodrum 2017, her yıl olduğu gibi bu yıl da şenlik havasında planlandı. Tüm yarışmacılar bir gün önce, 29 Nisan Cumartesi günü tekne turu ve makarna partisinde bir araya gelecek. Yarış bilgilendirme toplantısının ardından düzenlenecek konser ve DJ performası katılımcılara keyifli saatler yaşatacak. Global Run Bodrum 2017 yarışı Pazar günü saat 9.00’da başlayacak. Engelliler koşusu 8.45’te, çocuk koşusu 10.30’da gerçekleştirilecek. Etkinlikler, yarışların sonunda düzenlenecek ödül törenleriyle tamamlanacak.

Yarışın geliri çocuklar yararına kullanılacak

Global Run Bodrum2017, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Kaymakamlığı tarafından desteklenecek. Yarışmadan elde edilecek gelir her yıl olduğu gibi çocuklar yararına faaliyet gösteren Parıltı Derneği ve Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.