Kristal Elma 30. Yılında ‘Oyunu Değiştirme’yi Düşünüyor

11-12 Ekim tarihleri arasında Bomontiada’da düzenlenecek Kristal Elma Festivali’nde oyun değiştiren pazarlama fikirleri, kampanyalar ve start-up’lar masaya yatırılıyor. İki gün sürecek etkinliğin küratörü Londra, New York, Singapur ve SaoPaulo’daki merkezleriyle küresel bir bilgi platformu olan Contagious.

Türkiye’nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olarak kabul edilen Kristal Elma     30. yılında pazarlama ve reklam sektöründeki oyunu değiştiren fikirleri, start-up’ları ve trendleri değerlendirecek, gelecek yıllara ışık tutacak.

Yaratıcılığı merkeze alan Kristal Elma Festivali bu yıl 11-12 Ekim tarihleri arasında Bomontiada’da gerçekleştirilecek.

Yaratıcılık, yenilikçilik yoluyla rekabet avantajı aramak, alternatif pazarlama fikirleri sunmak, değişen ve gelişen teknolojinin etkilerini değerlendirmek amacıyla hazırlanan içeriğin kürasyonu Londra merkezli Contagious tarafından gerçekleştirildi.

Trendlere bakış

İki günlük etkinlik boyunca sektör paydaşları ile paylaşılacak konular arasında; Hız ve Esneklikle Uzun Vadeli Planlama, Perakendede Otomasyon, Şeffaflıkla Başa Çıkmanın Yolları, İşlemsel Yaratıcılık, Erkeğin Yeni Tanımı, Kültürü Yakalamak gibi dünyada öne çıkan 6 konu başlığı festivalin ilk günü masaya yatırılacak. İkinci günde pazarlama dünyasını atölye çalışmaları ile karşılayacak olan Kristal Elma Festivali’nde; canlı müzik sahnesi, sergi, ödül törenleri ve after party ile yaratıcılığın 30.yılı kutlanacak…