Türkiye’nin İlk “Ignite” Etkinliği İstanbul’da Düzenlendi!

Dünyanın farklı noktalarında düzenlenen ve 5 dakika konuşma süreleriyle dikkat çeken “Ignite Talks” Türkiye’de ilk kez Hümanist Kitap|Konuşmacı Ajansı ev sahipliğinde, Ignite İstanbul adıyla gerçekleştirildi. İlginin yoğun olduğu etkinlik, dinamik içeriği ve sunduğu farklı deneyimle dikkat çekti…

Son yılların ilgi toplayan konferans formatlarından biri olan ve konuşmacıların 5’er dakika ve otomatik akan 20 slayt formatında özgün sunumlarını gerçekleştirdikleri Ignite Talks’ın ilk yıl teması “tutku hep kazanır”dı.  Hümanist Kitap|Konuşmacı Ajansı’nın ev sahipliğinde 3 Mayıs 2018 günü Soho House İstanbul’da gerçekleşen ve alanında önemli isimleri ağırlayan etkinlik kapsamında, kendi alanında fark yaratan ve çevresinde dönüşümü tetikleyen kişilere verilecek Igniter Ödülü bu yıl ilk kez ihtiyacharitasi.org’a sunuldu.

Samimi ve dinamik akışıyla dikkat çeken etkinlikte; sunucu ve oyuncu İlker Ayrık, makyaj sanatçısı, oyuncu Suzan Kardeş, IBM Eski Genel Müdürü ve Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek, soyut resmin önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Devrim Erbil, psikolog, akademisyen, eğitimci, yazar ve yönetim danışmanı Prof. Dr. Acar Baltaş, Arzum Küçük Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı T. Murat Kolbaşı, Egon Zehnder Türkiye Ofis Lideri Murat Yeşildere, tıp doktoru Dr. Alp Sirman, DHL Eski Genel Müdür Yardımcısı Nil Keskin Keleş, tıp doktoru Dr. Kıvılcım Kayabalı, teknoloji yazarı, gazeteci ve radyocu Serhat Ayan, Turkcell Ticari Pazarlama Direktörü Gülçin Alıcı Gökçe, Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, GE İnovasyon Başkanı Ussal Şahbaz, Infonet Genel Müdürü ve Satışın 10 Altın Kuralı kitabının yazarı Taner Özdeş, Mürekkepbalığı Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Özge Dinç, Ozzies 1968 Restoran markasını var eden girişimci Oğuzhan Sayı, CNN Türk editörü, araştırmacı ve yazar Şafak Altun, sunucu Emre Buga, katılımcılarla buluştu. Yoğun ilgiyle karşılanan etkinliğin ilerleyen dönemde yeni temalarla tekrar düzenlenmesi planlanıyor.

Detaylar ve videolar için: www.igniters.club