Ünlülerin “Çocukluğundaki Yaz” Emaar Square Mall’da

 

Ziyaretçilerini, çocukluk anılarındaki yazlara doğru zaman yolculuğa çıkarmayı amaçlayan “My Childhood in Summer/Çocukluğumdaki Yaz” sergisi 22 Ağustos’tan itibaren Emaar Square Mall’da.

İstanbul moda, gastronomi ve eğlence dünyasının ‘en’lerini buluşturma hedefiyle yola çıkan Emaar Square Mall, yepyeni bir sergiye ev sahipliği yapıyor. ‘My Childhood in Summer” (Çocukluğumdaki Yaz) isimli sergi, çocukluk ve yaz konsepti ile 8 ünlü ismin Emaar Square Mall için tasarladığı eserlerini bir araya getiriyor.

22 Ağustos tarihinde Emaar Square Mall’da açılacak sergide, Derin Mermerci, Elvin Levinler, Nevşin Mengü, Pınar Sabancı, Şirin Ediger, Tuba Ünsal, Umut Eker ve Yağmur Kızılok’un yaz aylarında çekilen çocukluk fotoğrafları, özel enstalasyonları, video çalışmaları ve hatta heykelleriyle ziyaretçileri zamanda yolculuğa çıkarıyor. Eserler arasında en dikkat çeken Şirin Ediger’in çocukluğundaki yatak odası olurken, Umut Eker’in çocukluğunda yaşadığı evin oturma odası da ziyaretçileri kendi çocukluklarına götürecek. “My Childhood in Summer” sergisinde ayrıca ziyaretçiler de interaktif etkinlikler ile katkıda bulunacak.

Bir yetişkin olduğunuzu unutup yeniden çocukluğunuza dönmek ve ünlülerin çocukluk anılarını deneyimlemek isteyenler “My Childhood in Summer” sergisini, 22 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında Emaar Square Mall Sanat Galerisi’nde ücretsiz ziyaret edebilir.